O firmie

Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom kompleksowy produkt, jakim jest
wykończenie mieszkania pod klucz.


Kompleksowa usługa obejmuje aranżację, wykończenie i wyposażenie wnętrz. Gwarantujemy Państwu odpowiednią jakość i trwałość wykonanych prac. Prace wykończeniowe realizujemy sprawnie i w ustalonym w umowie terminie oraz założonym budżecie.


Wyróżniamy się współpracą z wyspecjalizowanymi wykonawcami , którzy mają doświadczenie i praktykę w kompleksowym wykańczaniu wnętrz. Oferujemy możliwość wybierania materiałów spośród wszystkich dostępnych na rynku producentów. Nasza firma doradzi i skomponuje wnętrze lokalu szybko i bezstresowo dla Państwa. Zajmujemy się zamówieniem materiałów, transportem i nadzorem nad zespołem wykonawców oraz całą logistyką inwestycji. Dodatkowym atutem jest fakt, iż cena usługi jest porównywalna do kosztów poniesionych przy realizowaniu i koordynowaniu wszytskich prac na własną rękę.

 

Oferta firmy to dodatkowo trzy główne pakiety wykończeniowe, wyróżnione względem potrzeb i możliwości finansowych właścicieli mieszkań. Szczegóły każdego zlecenia są oczywiście uzgadniane indywidualnie. W naszych działaniach bierzemy pod uwagę przede wszystkim sugestie naszych klientów. Urządzanie pod klucz to nie wszystko. W ofercie posiadamy również szereg usług dodatkowych i uzupełniających, takich jak: pomoc w odbiorze lokalu od dewelopera czy przygotowanie karty zmian lokatorskich dla dewelopera.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z nami.

Wspólnie pracują dla Was

Posiadamy odpowiednie wykształcenie i doświadczenie branżowe

Architekci i projektanci

Solidni i stali wykonawcy to oszczędność czasu i pieniędzy

Firmy remontowo-budowlane

Koordynowanie etapów inwestycji, zamówień materiałów i sprawdzanie jakości prac

Koordynatorzy inwestycji

Współpraca ze sprawdzonymi dostawcami, którzy oferują dobre jakościowo materiały

Sprawdzeni dostawcy

Jak pracujemy?

Dobra organizacja pracy pozwala zaoszczędzisz czas, ten z kolei przekłada się na zaoszczędzone pieniądze. Zobacz, jak w kilku prostych krokach przeprowadzimy Cię przez złożony proces wykańczania mieszkania. Cała i odpowiedzialność logistyka jest na naszej głowie, wystarczy, że powiesz nam, czego oczekujesz.

 

Jeśli nie jesteś tego do końca pewien, również służymy pomocą, nasz architekt chętnie wskaże drogę. Dostosuj zakres i koszt aranżacji i wykończenia wnętrza do Twoich założeń budżetowych.

Bezpłatna konsultacja
z architektem

W pierwszym etapie, w ramach bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji, zapraszamy do naszego biura na spotkanie z architektem. Podczas spotkania będą Państwo mogli zapoznać się z katalogami materiałów wykończeniowych oraz porozmawiać na temat zakresu prac wykończeniowych. Posiadamy katalogi oraz próbki materiałów od wielu wiodących i popularnych producentów. Współpracujemy również z salonami wyposażenia wnętrz, w których można znaleźć niezliczoną ilość produktów. Spotkanie ma na celu diagnozę Państwa oczekiwań. Na jego podstawie przygotujemy projekt wnętrza, a następnie ofertę na kompleksowe wykończenie. Dobierzemy materiały oraz zakres prac w taki sposób, aby zmieścić się w założonym budżecie.

wizualizacja wnętrza

Po podpisaniu umowy na aranżację i wizualizację wnętrza przystępujemy do  projektu. Na tym etapie będziemy prosić o wskazówki oraz sugestie jaki styl oraz standard wykończenia Państwa interesuje. Dodatkowe inspiracje wnętrz, które się Państwu podobają będą mile widziane. Wizualizacje wykonujemy w oparciu o wybrane materiały z uwzględnieniem  ewentualnych zmian w aranżacji pomieszczeń. Na etapie wykonywania projektu mają Państwo oczywiście możliwość wprowadzenia modyfikacji oraz przekazania dodatkowych wskazówek. Po finalnej akceptacji projektu przystępujemy do przygotowania oferty na wykończenie.

Przygotowanie oferty na wykończenie

Szczegółowa oferta na wykończenie przygotowywana jest w oparciu o zaakceptowane wizualizacje oraz aranżacje pomieszczeń. Wycena obejmuje całość prac wykończeniowych, ustalone materiały, dodatki, transport oraz koordynację i nadzór nad realizacją inwestycji. Otrzymują Państwo kwotę całościową za pełny i ustalony zakres prac. Na tym etapie w dalszym ciągu możemy wprowadzić modyfikacje zakresu prac lub zaproponować inny materiał tak aby cena końcowa mieściła się w Państwa zakresie. Gwarantujemy, iż cena zaakceptowana na etapie oferty jest ceną końcową jaką Państwo realnie zapłacą za wykończenie. Daje to pewność i nieoceniony spokój o własne finanse.

podpisanie umowy na kompleksowe wykończenie

Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty zawierającej między innymi dokładny zakres prac oraz proponowane materiały, zawieramy umowę na kompleksowe wykończenie wnętrza. W umowie zawarte są wszelkie niezbędne informacje na temat terminów czy kolejności wpłat. Kolejnym etapem jest przystąpienie do prac remontowych oraz zamówienie wszystkich niezbędnych materiałów.  Wykończenie wnętrz realizujemy w oparciu o zaakceptowany projekt oraz indywidualną ofertę wykonaną  przez naszych specjalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w aranżacji i wykańczaniu budynków oraz mieszkań zapewniamy sprawny i terminowy przebieg procesu inwestycyjnego. Zakres naszych prac obejmuje wszelkie prace wykończeniowe i remontowe, których realizacją zajmują się nasze wyspecjalizowane zespoły. Wszystkie prace, zakupy oraz dostawa materiałów dokonywane są pod ścisłym nadzorem autorskim naszych pracowników. Na każdym etapie realizacji inwestycji zapewniamy Państwu możliwość monitorowania zaawansowania prac poprzez wizyty na budowie lub otrzymując od Nas aktualny raport wraz z dokumentacją zdjęciową.

odbiór wykończonego mieszkania

Po zakończeniu prac remontowo – budowlanych, mieszkanie jest gruntownie i kompleksowo sprzątane przez profesjonalną ekipę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy etap realizowanych prac tak, by oddać klucze do gotowego domu, mieszkania czy biura w stanie zgodnym z oczekiwaniami Klienta. W trakcie wykonywania prac dbamy o każdy szczegół, aby oddana realizacja była w pełni zgodna z ustalonym projektem oraz uzgodnionymi terminami. Lokal przekazujemy w Państwa ręce po zakończeniu wszelkich prac, dokładnie posprzątany w umówionym wcześniej terminie.